Ładowanie...
kup skok spadochronowy

Skok w tandemie

Tandem jest to dwuosobowy spadochron, z którym skacząc pasażer może przeżyć to co doświadczeni skoczkowie. Bez badań, bez licencji, po krótkim szkoleniu można wyskakując z 4000 metrów poczuć smak adrenaliny i zrobić coś szalonego. 50 sekund wolnego spadania z prędkością 200km/h pozwala poczuć się niczym ptak w przestworzach. Po tym czasie otwiera się czasza i następuje 10 minutowy lot na otwartym spadochronie, podczas którego pasażer ma możliwość samodzielnego sterowania. Dostarcza to niesamowitych, trudnych do opisania wrażeń. 
Każdy reaguje inaczej, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że skok spadochronowy w tandemie to jedna z najfajniejszych przygód życia, których nigdy nie zapomną.

Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania skoku i robienia zdjęć.
Oferujemy do wyboru dwa sposoby filmowania: metodę tradycyjną oraz absolutną nowość: filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora.

W metodzie tradycyjnej skoczek kamerzysta spadając obok tandemu (tylko podczas lotu z zamkniętym spadochronem) rejestruje wszystko to co przeżywa pasażer. Filmuje także szkolenie i lądowanie przez cały czas robiąc zdjęcia.
Filmowanie kamerą umieszczoną na ręce instruktora umożliwia nagranie wszystkich emocji jakie towarzyszą pasażerowi podczas skoku, bowiem instruktor nagrywa wszystko to co dzieje się na ziemi przed i po skoku (szkolenie i lądowanie) a także to co dzieje się cały czas w powietrzu.
Takie filmowanie umożliwia bowiem nagranie nie tylko lotu na zamkniętym spadochronie ale także momentu otwarcia spadochronu i lotu na otwartej czaszy (co jest niemożliwe w metodzie tradycyjnej).
Filmowanie skoku spadochronowego to pamiątka na całe życie.
Skaczemy m.in. w Nowym Targu, a więc Tatry i Gorce mamy na "wyciągnięcie ręki". Kto raz zobaczy góry z lotu ptaka z pewnością zapamięta to na zawsze. 
Taką przygodę można zafundować także bliskim i przyjaciołom, będzie to niewątpliwie wspaniały prezent. 
Skoki spadochronowe w tandemie, chociaż należą do sportów ekstremalnych, są całkowicie bezpieczne. Instruktor, z którym się skacze jest specjalnie przeszkolony i posiada uprawnienia pilota tandemowego. Wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy, jak również w elektroniczny system otwierający czaszę zapasową.
Skok wraz z przygotowaniem zajmuje około godziny, jednak ze względów organizacyjnych (nie zawsze zależnych od nas) prosimy o zarezerwowanie sobie około 3 godzin.

Taki skok spadochronowy może być jednorazową przygodą albo początkiem dalszego skakania (kurs AFF)

Przeciwwskazania:
  • waga powyżej 105 kg.
  • epilepsja


Wszystkich, którzy skoczyli w tandemie lub po prostu lubią skoki spadochronowe zapraszamy do podzielenia się swoimi wrażeniami na Facebooku.
 https://www.facebook.com/skokispadochronowe.nowytarg/ 
https://www.facebook.com/skokispadochronowe.przasnysz/
 

 

 
Galeria
skok w tandemie
skok w tandemie
kurs aff
skok w tandemie
skok w tandemie
skok w tandemie
Skoczek.eu