Ładowanie...
promocja skok spadochronowy
Krok 1
Krok 2
Krok 3

Kup voucher - skok na prezent

Jesteś miłośnikiem adrenaliny? Chcesz przeżyć przygodę życia i odkryć niezwykły sposób aktywnego wypoczynku, który pokochasz? Wypróbuj skok spadochronowy w tandemie! A może chcesz zapewnić sporą dawkę adrenaliny bliskiej Ci osobie? Zrób jej wyjątkowy prezent, wybierając nasz voucher na tego typu rozrywkę.

Nie obawiaj się – nie musisz przejść długotrwałych i skomplikowanych szkoleń i posiadać specjalistycznego sprzętu! Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz. Skok wykona razem z Tobą wykwalifikowany pilot, który zapewni Ci pełne bezpieczeństwo. Ty natomiast będziesz mógł się skupić na podziwianiu niezwykłych widoków oraz czerpaniu radości ze swobodnego lotu.

Bogata oferta naszej firmy to przede wszystkim vouchery na skoki spadochronowe, które stanowiłyby świetny pomysł na niebanalny prezent. Proponujemy także karty podarunkowe, szkolenia w tunelu aerodynamicznym. Nasze usługi są także skierowane do kandydatów AFF.


Proces zakupu trwa około 2 minut, Zapraszamy do zakupów.


Wybierz usługę

Usługa została wybrana, zjedź na dół i wypełniej resztę zamówienia lub kliknij tutaj

Lokalizacja

Warszawa ( Przasnysz ) Nowy Targ

Kupujący

Dane płatnika
Imię *
Nazwisko *
Telefon *
E-mail *

Voucher

Adres pod który wyślemy voucher
Imię Nazwisko
Kod pocztowy
Miejscowość
Ulica

Adres e-mail wysłania vouchera
e-mail

Voucher z dedykacją jako prezent
Imię Nazwisko / ksywa osoby obdarowanej
Treść dedykacji:

Opcje płatności

całość zamówienia zaliczka 300 zł

Przelew tradycyjny
Przelewy24.pl
Platności online

Pytania


Skąd dowiedział(a) się Pan/Pani o naszych usługach?Zapoznałem się z polityką prywatności . Administratorem Twoich danych osobowych jest SZKOŁA SPADOCHRONOWA SKOCZEK Dawid Bała z siedzibą ul. Ogrodowa 90a, 34-400 Nowy Targ. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia dokonywania zakupów a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję regulamin

* - pola obowiązkowe
Galeria
kurs aff
skok w tandemie
skok w tandemie
skok w tandemie
skok w tandemie
skok w tandemie
Skoczek.eu